ARANZ POKOJU
Porady remontowe, opinie, naprawa, montaż i demontaż

Mieszkanie urządzone z myślą o najmłodszych

Mieszkanie urządzone z myślą o najmłodszych

Przyjście dziecka na świat to radosne wydarzenie dla całej rodziny. Szczęśliwi rodzice starają się jak najlepiej przygotować do nowej roli i stworzyć maluchowi przyjazną przestrzeń do życia. Aranżacja pokoju dziecięcego to jednak nie wszystko. Równie istotne jest przystosowanie całego domu do potrzeb najmłodszego domownika. Jak to zrobić? Eksperci RuckZuck dzielą się wskazówkami.


Nawiewniki okienne - oddech dla domu

Nawiewniki okienne - oddech dla domu

Nastała jesień i chociaż możemy się jeszcze cieszyć dodatnimi temperaturami, to przed nami coraz chłodniejsze dni. O tej porze roku chętnie spędzamy czas w ciepłym domu owinięci kocem, a myśl o przewietrzeniu pokoju sprawia, że dostajemy gęsiej skórki. Nie musi jednak tak być. Dzięki nawiewnikom okiennym możemy wpuścić do domu świeże powietrze bez obaw, że zmarzniemy.


Jak chronić dom przed włamaniem?

Jak chronić dom przed włamaniem?

Coraz większymi krokami zbliżają się ferie zimowe – ulubiony okres wielu z nas. W tym czasie często wyjeżdżamy na urlop. Pozostawiony dom staje się wówczas łatwym łupem dla włamywaczy. Co zrobić, aby tego rodzaju przykre zdarzenia nie zmąciły naszego spokoju?


Jaka fuga sprawdzi się przedpokoju?

Jaka fuga sprawdzi się przedpokoju?

Jakie właściwości posiada fuga epoksydowa, gdzie powinna być zastosowana oraz czy jest wodoodporna wyjaśnia Jacek Bik, ekspert Atlas.


Jak latem wyremontować pokój dziecka?

Jak latem wyremontować pokój dziecka?

Wakacje to najlepszy czas na odnowienie pokoju dziecka. Chcąc nadać wnętrzu prosty charakter, nie musimy decydować się na generalny remont. Wystarczy kilka dekoracyjnych tricków.


Najlepsze tematy!

Serwisy branżowe

Porady remontowe


Zobacz więcej tematów o remontach