Czym wyrownac sufit w kuchni
Porady remontowe, opinie, naprawa, montaż i demontaż

Kiedy niezbędne są filtry prysznicowe?

Kiedy niezbędne są filtry prysznicowe?

Woda jest niezbędnym elementem życia, podstawą naszej diety oraz codziennej higieny naszego ciała. Chcąc zadbać o zdrowie naszego organizmu i pozbyć się szkodliwych pierwiastków, które znajdują się w wodzie, powinniśmy stosować szeroko dostępne metody uzdatniania. Jedną z nich są np. filtry prysznicowe.


Nowoczesne nie znaczy surowe

Nowoczesne nie znaczy surowe

Dynamiczny postęp technologiczny wpływa na obraz współczesnej architektury i zachęca do coraz śmielszych pomysłów w kreowaniu przestrzeni. Niestandardowe kształty i niesztampowe rozwiązania projektowe najczęściej kojarzone są z budynkami niemieszkalnymi, jednak specjaliści z Beczak/Beczak Architekci wiedzą, jak stworzyć nowoczesny dom, który tętni życiem.


Polbruk Teriso – geometria ułożona

Polbruk Teriso – geometria ułożona

Kostka brukowa Polbruk Teriso łączy w sobie najlepsze cechy betonowych materiałów budowlanych przeznaczonych do aranżacji ogrodów: wyjątkową estetykę wykonania (delikatnie pofałdowana powierzchnia strukturą przypomina naturalny piaskowiec), funkcjonalność (do dyspozycji, poza popularnymi prostokątami i kwadratami, mamy również elementy umożliwiające ułożenie wzoru koła) oraz bogaty wybór kształtów i kolorów.


Jak doświetlić poddasze z płaskim dachem?

Jak doświetlić poddasze z płaskim dachem?

Jeszcze do niedawna najpopularniejszym sposobem doświetlania poddasza z płaskim dachem były niewielkie świetliki. Jednak rozwój technologii postępuje, a dachy płaskie są bardzo chętnie stosowane w nowoczesnych projektach architektonicznych.


Deweloperzy stawiają na standard

Deweloperzy stawiają na standard

Osoba szukająca mieszkania na rynku pierwotnym to coraz bardziej świadomy, wymagający klient. W obliczu bogactwa ofert z jednej i zmieniających się warunków prawnych z drugiej strony, firmy chcą kusić potencjalnych klientów czymś innym niż tylko cena czy lokalizacja.


Jak zabezpieczyć okna w trakcie remontu w domu?

Jak zabezpieczyć okna w trakcie remontu w domu?

W przypadku okien świetnie sprawdza się zasada „lepiej zapobiegać niż leczyć”.


Ogród jak z romansu

Ogród jak z romansu

Wielbiciele spędzania wolnego czasu w otoczeniu natury z pewnością doskonale rozumieją, jak niezwykłym miejscem może stać się nawet niewielki, przydomowy ogród. Tym bardziej, że każdy zielony zakątek może nieść za sobą prawdziwie niepowtarzalną historię. Jak sprawić, aby była ona wyjątkowo romantyczna?


Kleje do ociepleń przebadane

Kleje do ociepleń przebadane

Już drugi rok z rzędu firma Bolix poddaje swoje wyroby comiesięcznym testom realizowanym przez zewnętrzną, akredytowaną placówkę badawczą. Przedmiotem cyklicznej weryfikacji Instytutu Ceramiki i Materiałów Budowlanych w Krakowie są dwa specjalistyczne kleje, wchodzące w skład systemów ociepleń.


Obrzeże Endo – małe jest piękne

Obrzeże Endo – małe jest piękne

Sposób na delikatne wykończenie aranżacji w ogrodzie i nadanie jej wyjątkowego charakteru? Obrzeże Endo. Marka Polbruk wprowadziła na rynek nowy produkt z linii Architektura.


Wodoodporny klej do styropianu

Wodoodporny klej do styropianu

Poprawne zespolenie styropianu z podłożem to jeden z ważniejszych czynników stworzenia trwałej izolacji. Niezwykle istotną rolę odgrywa tu przyczepność zaprawy klejowej, szczególnie w przypadku wymagających powierzchni.Zobacz więcej tematów o remontach