Dla partnerów

Billboard

Największa i najpopularniejsza forma reklamy internetowej. Billboard znajduję się na samej górze strony głównej i/lub podstron z kategoriami/województwami porównywarki JakRemontowac.pl. Charakteryzuje się on wysoką skutecznością, gdyż jest pierwszym elementem, jaki dostrzega użytkownik.

Skyscraper

Skyscraper jest reklamą graficzną umieszczoną w prawej lub z lewej części stron portalu. Ze względu na swoją wielkość oraz pionowe umieszczenie na stronie zapewnia doskonałą ekspozycje przekazu reklamowego.

Biuletyn elektroniczny

Biuletyn elektroniczny jest najlepszą formą dodatkowej reklamy. Trafia on do wszystkich osób zarejestrowanych w portalu JakRemontowac.pl, czyli do użytkowników potencjalnie zainteresowanych zakupem Twoich materiałów. Ilość zarejestrowanych użytkowników zwiększa się z dnia na dzień. Dzięki temu reklama dociera do coraz szerszego grona Twoich potencjalnych klientów.

Rectangle

Reklama graficzna zbliżona formą do kwadratu. Umieszczona jest ona w prawej części stron portalu JakRemontowac.pl. Ze względu na swoją wielkość i formę sprawia wrażenie jakby należała do "naturalnej" zawartości portalu.

Artykuł sponsorowany, porada sponsorowana

W portalu JakRemontowac.pl każdy reklamodawca może umieścić artykuł sponsorowany lub poradę sponsorowaną, która jest związana z oferowanymi przez niego produktami. Tekst jest wyświetlany w portalu przez okres 30 dni. W tym okresie reklamodawca ma wyłączność na artykuł sponsorowany lub poradę sponsorowaną o danej tematyce. Opublikowanie artykułu lub porady sponsorowanej w portalu JakRemontowac.pl oznacza także darmowe umieszczenie go w cotygodniowym biuletynie elektronicznym, który dociera do wszystkich zarejestrowanych użytkowników portalu. Artykuł sponsorowany lub porada sponsorowana może zawierać logo firmy oraz link kierujący do strony internetowej. Reklamodawca przygotowuje zawartość merytoryczną tekstu oraz dostarcza materiały, które chce w nim umieścić.

Obecność tekstowa w dziale PROMOCJE

Umieszczenie informacji o bieżących promocjach oferowanych przez Twoją firmę gwarantuje zainteresowanie nią przez wszystkich użytkowników, którzy poszukują materiałów budowlanych w najniższych cenach.

Wyróżnienie "Promocja Dnia" w dziale PROMOCJE

Jest to usługa skierowana do wszystkich naszych partnerów, którzy umieścili informacje o bieżących promocjach w zakładce "Promocje". Umożliwia ona dodatkowe wyróżnienie oferty poprzez umieszczenie w prawej części strony informacji o najciekawszej promocji danego dnia.

Kampanie reklamowe w imieniu portalu JakRemontowac.pl organizuje i przeprowadza warszawski dom mediowy Cormedia. Osoba kontaktowa:

Agnieszka Klepacka
aklepacka@cormedia.pl


Zobacz więcej tematów o remontach