Jak bezpiecznie dokręcać duże śruby?
Tematyka: Narzędzia dla majsterkowiczów, Narzędzia do remontu, Dokręcanie śrub, Wyposażenie warsztatu, Uchwyty łamane

Narzędzia źle dopasowane do dłoni obniżają wydajność i jakość pracy. Uchwyt łamany przyczynia się do zmniejszenia ryzyka wystąpienia bezpośrednich uszkodzeń ciała.

Uchwyt łamany

Uchwyt łamany 3/4 K 1737 o długości 100 cm jest przeznaczony do śrub z gwintem sięgającym 33mm i łbem dochodzącym do 50mm. Odpowiednie wyważenie elastycznego uchwytu zapewnia uzyskanie dodatkowej siły obrotu. Dzięki temu, przy niewielkim wysiłku operatora, narzędzie umożliwia uchwycenie momentu dokręcania do 1720 Nm. Pozwala to na zamocowanie dużej śruby bez konieczności użycia dodatkowych przyrządów

"Narzędzia ręczne są powszechnie wykorzystywane przy okazji różnego typu napraw. Stąd bardzo ważne jest ich wykonanie, które decyduje bezpośrednio o wydajności pracy i bezpieczeństwie osób z nich korzystających" – mówi Marcin Konieczny z firmy Seba, wyłącznego dystrybutora narzędzi marki Kamasa Tools w Polsce. "Uchwyt łamany 3/4 K 1737 wyróżnia się przede wszystkim ergonomią, dzięki czemu znacznie poprawia komfort wykonywanej pracy."

Narzędzie marki Kamasa Tools, wykonane ze stali chromowo-wanadowej, nadaje się do prac pod dużymi obciążeniami. Dzięki odpowiedniemu zaprojektowaniu, chroni użytkownika przed powstaniem różnego typu urazów, nawet przy długotrwałym użytkowaniu. Zaokrąglone krawędzie rękojeści minimalizują ryzyko wystąpienia bezpośrednich uszkodzeń ciała, takich jak skaleczenia czy otarcia naskórka. Z kolei długość uchwytu zabezpiecza przed przypadkowym kontaktem z danymi częściami roboczymi. Narzędzie posiada dodatkowo zaokrągloną główkę, co umożliwia pracę w trudno dostępnych miejscach.

Wszystkie narzędzia szwedzkiego producenta, zanim trafią do użytkowników, są sprawdzane przez specjalny zespół ds. rozwoju Kamasa Tools – najbardziej krytyczną grupę Klientów. Są wytwarzane zgodnie z międzynarodowymi normami i przy zapewnieniu ścisłej kontroli jakości. Posiadają dożywotnią gwarancję na czas nieokreślony, jako uzupełnienie obowiązującego prawa do reklamacji.

Cena : 499 zł brutto

Źródło: inplusPR

Bramy garażowe

Dobra klamka okienna to podwójne zabezpieczenie okna

Dobra klamka okienna to podwójne zabezpieczenie okna

Okna dobrze zabezpieczone to również odpowiednie klamki. Z jednej strony chodzi o zabezpieczenie mieszkania przed włamaniem, a z drugiej o bezpieczeństwo przebywających w domu dzieci.


Jak zbudować dom energooszczędny?

Jak zbudować dom energooszczędny?

Budownictwo nie pozostaje obojętne na ogólnoświatowe trendy. Energooszczędność i ekologia to najbardziej pożądane cechy nowych produktów i rozwiązań na każdym rynku.


Jak wybrać dobre okno?

Jak wybrać dobre okno?

Początek Nowego Roku dostarcza nam energii, także tej do poprawienia wyglądu naszych domów i mieszkań. Nie sposób pominąć w naszym posylwestrowym ulepszaniu okien.Jeśli nie spełniają one naszych wymagań jakościowych i wizualnych, jeśli przypominamy sobie mroźne noce i duszne popołudnia, łatwiej jest podjąć decyzję o ich wymianie.


Jak wybrać pokrycie dachowe i o nie dbać?

Jak wybrać pokrycie dachowe i o nie dbać?

Dachówki ceramiczne to jedno z najpopularniejszych pokryć dachowych – są długowieczne, estetyczne i bardzo odporne na działanie czynników zewnętrznych. Jednak aby długo cieszyły oko inwestora, należy odpowiednio je dobrać oraz zapewnić prawidłowe wykonawstwo


Jak dbać o system oddymiania budynku?

Jak dbać o system oddymiania budynku?

O tym, jak istotny dla budynku jest system oddymiania nie trzeba chyba nikogo przekonywać. Nie tylko zapewnia nam bezpieczeństwo w razie pożaru, ale pomaga również utrzymać prawidłowy mikroklimat w pomieszczeniach. Jednak, jak każdy system, wymaga on odpowiedniej konserwacji, która pozwoli na utrzymanie go w optymalnej sprawności.


Najlepsze tematy!

Serwisy branżowe

Polecane porady


Zobacz więcej tematów o remontach