Jak utrzymać porządek podczas remontu?
Tematyka: Klucze, Śrubokręty, Skrzynki narzędziowe, Warsztaty, Kamasa Tools

Porozrzucane po całym warsztacie różnego typu klucze, śrubokręty i tym podobne można uporządkować naprawdę niewielkim kosztem. Wystarczy zaopatrzyć się w poręczną i funkcjonalną skrzynkę narzędziową Kamasa Tools.

skrzynka-narzedziowa

Skrzynki narzędziowe powinny stanowić jeden z podstawowych elementów wyposażenia każdego warsztatu. Można je z powodzeniem porównać do przenośnych magazynów narzędziowych. Dostosowane do potrzeb, porządkują miejsce pracy. Dzięki temu bezpośrednio przyczyniają się do podniesienia wydajności wykonywanych napraw, głównie poprzez zaoszczędzenie czasu na szukanie potrzebnych narzędzi po całym warsztacie.

Według Sebastiana Koniecznego z firmy Seba, wyłącznego dystrybutora narzędzi Kamasa Tools, dobra skrzynka powinna wyróżniać się odpowiednim rozmiarem, pojemnością i materiałami, z których jest wykonana. Niewielki rozmiar umożliwi wygodny transport, odpowiednia pojemność pozwoli na przechowanie większości niezbędnych narzędzi, natomiast konstrukcja skrzynki wykonana z wysokiej jakości materiałów, wydłuży okres jej użytkowania na długie lata.

Skrzynki narzędziowe marki Kamasa Tools stanowią doskonałe rozwiązanie dla osób, które chcą lepiej zorganizować swój warsztat. Wykonane z grubej blachy metalowej, posiadają odporną na odkształcenia powierzchnię. Wygodne rączki zapewniają mocny chwyt, zapobiegając tym samym przed przypadkowym wyślizgnięciem skrzynki z dłoni. Galwanizowane łączniki poszczególnych szuflad zostały wyposażone w wytrzymałe mocowania, odporne na duże obciążenia.

Skrzynki dostępne są w dwóch wariantach: z 3, 5 lub 7 szufladami, dzięki czemu, w zależności od potrzeby, można zmieścić w nich wszystkie potrzebne narzędzia. Posiadają dodatkowo możliwość blokady za pomocą kłódki, co szczególnie przydaje się podczas transportu skrzynki. Zanim trafiły na rynek, zostały szczegółowo sprawdzone w rzeczywistych warunkach użytkowania przez specjalny zespół ds. rozwoju Kamasa Tools.

Remont generalny

Jak wykonać otwór w ścianie?

Jak wykonać otwór w ścianie?

Wiecznie w pośpiechu, stale spóźnieni i zapracowani… Czy dlatego powoli zanika zwyczaj wspólnego zasiadania przy stole, przygotowywania rodzinnych posiłków i spędzania wartościowego czasu z najbliższymi?


Jak zadbać o izolację balkonu?

Jak zadbać o izolację balkonu?

Polacy chcą mieszkać w ciepłych domach i mieszkaniach – wynika z badania społeczeństwa przeprowadzonego w 2010 roku na zlecenie firmy Schöck Polska. Aby oczekiwania inwestorów mogły zostać spełnione, potrzebne jest jednak kompleksowe podejście do izolacji budynku.


Jak oszczędzać na budowie?

Jak oszczędzać na budowie?

Budowa domu to bardzo kosztowna inwestycja, stąd nie dziwi fakt, że inwestorzy wnikliwie analizują koszty budowy i poszukują przeróżnych form oszczędności.


Jakie prace budowlane można wykonywać zimą?

Jakie prace budowlane można wykonywać zimą?

Jeszcze do niedawna prace na budowie w okresie zimowym musiały zostać odłożone do wiosny. Pojawienie się na rynku nowoczesnych technologii (zimowe zaprawy cienkowarstwowe) sprawiło, że przestrzegając pewnych warunków można kontynuować prace budowlane nawet w zimie.


Jak przemienić pokój dziecka?

Jak przemienić pokój dziecka?

Pokój dziecka możemy zaaranżować w naprawdę niezwykłym stylu. Wystarczy tylko trochę wyobraźni, a przede wszystkim znajomość upodobań malucha.


Najlepsze tematy!

Serwisy branżowe

Polecane porady


Zobacz więcej tematów o remontach