Jakie klucze zapewnią skuteczną pracę?
Tematyka: Narzędzia dla majsterkowiczów, Narzędzia do remontu, Warsztat majsterkowicza, Wyposażenie warsztatu, Klucze grzechotkowe, Klucze

Profesjonalne narzędzia powinny wyróżniać się przede wszystkim wytrzymałością i dokładnością. Klucze grzechotkowe będą pomocne w wielu pracach remontowych.

Klucze grzechotkowe

Klucz grzechotkowy K 4135 marki Kamasa Tools jest dwukierunkowy i ma długość 245 mm. Kompaktowa główka zapadki urządzenia posiada przycisk do szybkiego wypinania. Z kolei mocny, 72-zębowy mechanizm z blokadą klucza, pozwala na znaczny skok gwintu przy niewielkim, pięciostopniowym obrocie, dzięki czemu doskonale nadaje się do dużych obciążeń.

Narzędzie jest bardzo dokładne, co zapewnia bezawaryjną i szybką pracę. Ergonomiczny kształt klucza pozwala na pewny chwyt. Odpowiednie wyważenie urządzenia gwarantuje przenoszenie siły skrętu na element połączenia gwintowego. Dzięki temu ryzyko uszkodzenia śrub czy nakrętek zostaje zminimalizowane.

Wszystkie narzędzia szwedzkiego producenta tworzone są z myślą o skutecznej i komfortowej pracy. Wykonane są z najwyższą precyzją, z wysokiej jakości materiałów. Zanim trafią do użytkowników, są sprawdzane przez specjalny zespół ds. rozwoju Kamasa Tools – najbardziej krytyczną grupę Klientów. Dodatkowo posiadają dożywotnią gwarancję, jako uzupełnienie obowiązującego prawa do reklamacji.

Parametry:

- dwukierunkowy mechanizm z blokadą,

- kompaktowa główka zapadki,

- przyciski do szybkiego wypinania główki zapadki,

- 72 zęby,

- 5 stopni obrotu,

- chromowo-wanadowa obudowa z gumą.

Cena: ok. 173 zł brutto

Więcej informacji na: www.kamasatools.pl

Remont generalny

Jak wykonać otwór w ścianie?

Jak wykonać otwór w ścianie?

Wiecznie w pośpiechu, stale spóźnieni i zapracowani… Czy dlatego powoli zanika zwyczaj wspólnego zasiadania przy stole, przygotowywania rodzinnych posiłków i spędzania wartościowego czasu z najbliższymi?


Jak zadbać o izolację balkonu?

Jak zadbać o izolację balkonu?

Polacy chcą mieszkać w ciepłych domach i mieszkaniach – wynika z badania społeczeństwa przeprowadzonego w 2010 roku na zlecenie firmy Schöck Polska. Aby oczekiwania inwestorów mogły zostać spełnione, potrzebne jest jednak kompleksowe podejście do izolacji budynku.


Jak oszczędzać na budowie?

Jak oszczędzać na budowie?

Budowa domu to bardzo kosztowna inwestycja, stąd nie dziwi fakt, że inwestorzy wnikliwie analizują koszty budowy i poszukują przeróżnych form oszczędności.


Jakie prace budowlane można wykonywać zimą?

Jakie prace budowlane można wykonywać zimą?

Jeszcze do niedawna prace na budowie w okresie zimowym musiały zostać odłożone do wiosny. Pojawienie się na rynku nowoczesnych technologii (zimowe zaprawy cienkowarstwowe) sprawiło, że przestrzegając pewnych warunków można kontynuować prace budowlane nawet w zimie.


Jak przemienić pokój dziecka?

Jak przemienić pokój dziecka?

Pokój dziecka możemy zaaranżować w naprawdę niezwykłym stylu. Wystarczy tylko trochę wyobraźni, a przede wszystkim znajomość upodobań malucha.


Najlepsze tematy!

Serwisy branżowe

Polecane porady


Zobacz więcej tematów o remontach