Ładne i bezpieczne drzwi zewnętrzne z PVC
Tematyka: VEKA, Drzwi zewnętrzne, Drzwi PVC, Drzwi VEKA, Bezpieczne drzwi,

Drzwi wejściowe do domu powinny być dopasowane stylistycznie do architektury budynku.

Drzwi VEKA

Przy tym muszą spełniać wysokie wymagania - działać niezawodnie, chronić przed wpływem czynników atmosferycznych oraz dawać poczucie bezpieczeństwa. Systemy drzwi wejściowych VEKA spełniają takie wymagania , a zawdzięczają to nie tylko znakomitej jakości profili.

Drzwi wejściowe VEKA posiadają funkcje antywłamaniowe, mogą mieć dodatkowo specjalną technikę zamykania, okucia antywłamaniowe oraz specjalne oszklenie. Do wyboru są różne kształty drzwi, wzory klasyczne, jaki i nowoczesne, skrzydła pojedyncze lub podwójne, a w większych domach można również zamontować drzwi wielokrotne. Mogą mieć wypełnienie ze szkła antywłamaniowego, z kasetonów lub specjalnych elementów ozdobnych.

Drzwi mają wysoką odporność na negatywny wpływ czynników atmosferycznych, łatwo je konserwować, czyścić, dzięki czemu drzwi wejściowe VEKA służyć będą przez wiele, wiele lat.

VEKA / Joanna Zawadzka

Montaż i wymiana drzwi - odnawianie i remont
Naprawa, rodzaje drzwi, stolarka drewniana i PCV

Jak dbać o drzwi z forniru?

Jak dbać o drzwi z forniru?

Fornir to bardzo elegancki, a zarazem funkcjonalny materiał wykończeniowy. Pozwala cieszyć się urokiem naturalnego drewna, bez jego typowych wad, czyli odkształcania i skrzypienia. Meble z forniru nie są kłopotliwe w konserwacji, ale jest kilka rzeczy, na które powinniśmy zwrócić uwagę.


Jak przygotować drzwi frontowe do zimy?

Jak przygotować drzwi frontowe do zimy?

Oddziaływanie niekorzystnych warunków w okresie jesienno-zimowym na drzwi frontowe (zewnętrzne) może spowodować ich niewłaściwe funkcjonowanie.


Jak wybrać i zamontować ciepłe drzwi?

Jak wybrać i zamontować ciepłe drzwi?

Drzwi wejściowe to, obok okien, jeden z istotnych punktów oddzielających wnętrze naszego domu od warunków pogodowych panujących na zewnątrz. Wybierając je z rozmysłem, możemy zredukować straty ciepła budynku, a tym samym zapewnić sobie niższe rachunki za ogrzewanie


Jak dobrać drzwi uchylno-przesuwne?

Jak dobrać drzwi uchylno-przesuwne?

Szerokie wyjście na balkon czy taras umożliwia korzystanie z otwartej przestrzeni i światła. Dzięki wygodnym mechanizmom obsługi, pozwala szybko i łatwo otworzyć dom na naturę. Jednocześnie zapewniają energooszczędność i najlepszą w swojej klasie ochronę przed wodą opadową, hałasem czy włamaniem.


Jak wygospodarować miejsce w małym mieszkaniu?

Jak wygospodarować miejsce w małym mieszkaniu?

Jak dobrze rozplanować przestrzeń w małym mieszkaniu? Jakie meble są niezbędne, a kupna których możemy uniknąć? Jakie kolory i faktury dobrze sprawdzą się w niewielkim lokalu? Na co zwrócić uwagę przy wyborze mebli?


Najlepsze tematy!

Serwisy branżowe

Polecane porady


Zobacz więcej tematów o remontach