Urządzenie, które ułatwi i przyspieszy malowanie
Tematyka: Narzędzia malarskie, Pistolety do malowania, Pistolety natryskowe, Natryskowe malowanie ścian

System natryskowego malowania ścian WallPerfect W985ISS firmy WAGNER to najnowsze na polskim rynku urządzenie hobbystyczne. To równocześnie pierwszy pistolet, którym można malować nie tylko ściany wewnętrzne ale i elewacje.

Urządzenie do natryskowego malowania ścian Natryskowe malowanie ścian Natryskowe malowanie sufitów

Najnowszy pistolet natryskowy z serii WallPerfect W985ISS to urządzenie przeznaczone do użytku przez samodzielnych majsterkowiczów. Sprawdza się zarówno przy malowaniu dużych powierzchni jak i przy nanoszeniu dekoracyjnych wzorów.

To pierwszy system, który nie wymaga przelewania farby do pojemnika pistoletu. Farba zasysana jest bezpośrednio z oryginalnego opakowania. Duży zasięg końcówki natryskowej urządzenia stanowi dodatkowo duże ułatwienie w malowaniu sufitów.

Pistoletem WallPerfect W985ISS firmy WAGNER można malować nie tylko ściany wewnętrzne i sufity, ale także elewacje.

Z WallPerfect W985ISS natrysk farby możliwy jest w rekordowym czasie, trzy razy szybciej niż tradycyjnym pędzlem lub wałkiem.

Urządzenie nadaje się zarówno do malowania farbami emulsyjnymi jak i farbami lateksowymi. Farbę łatwo się zmienia. System wyposażony jest w samoczyszczącą się pompę tłoczącą. By zmienić kolor wystarczy przepłukać urządzenie wodą.

System jest składany, dlatego łatwo go transportować i przechowywać.

Dane techniczne urządzenia WallPerfect W985ISS firmy WAGNER

Długość węża: 3,5 m

Maksymalna wydajność: 525 ml/min

Siła natrysku: 140 W

Zasys farby: bezpośrednio z opakowania

Zużycie energii: 600 W

Ściany

Jaki rodzaj ścian wybrać?

Jaki rodzaj ścian wybrać?

Jaki rodzaj ścian zapewni nam optymalną temperaturę w domu? Zapewne ilu fachowców, tyle opinii. Przyjrzyjmy się, jakie popularne rozwiązania służące wzniesieniu ciepłych murów możemy zastosować podczas budowy domu.


Jak montować płyty regipsowe?

Jak montować płyty regipsowe?

Płyta kartonowo gipsowa staje się coraz bardziej popularna. Obecnie najczęściej spotykanym sposobem wykończenia surowej ściany jest właśnie montaż regipsów?


Jak postawić lekkie ściany działowe?

Jak postawić lekkie ściany działowe?

Podstawową funkcją ścianek działowych jest wydzielenie powierzchni poszczególnych pomieszczeń w mieszkaniu. Atutem tego rodzaju ścian powinna więc być lekkość oraz łatwość adaptacji do różnych warunków, czyli prostota montażu.


Sprawdź - jaki styropian potrzebujesz

Sprawdź - jaki styropian potrzebujesz

Jest bardzo dużo rodzajów styropianu. Jaki wybrać, żeby spełniał swoją funkcję i żeby nie przepłacić?


Wygładzanie ścian i sufitu oraz wymiana fugi

Wygładzanie ścian i sufitu oraz wymiana fugi

Letnie słońce nie tylko korci do bliższych i dalszych wyjazdów. Czasem wydobywa w domu usterki i zaniedbania, których się jakoś nie zauważało. Stwarza dobrą okazję, by przy większym urlopie dokonać choć kilku drobnych napraw.


Najlepsze tematy!

Serwisy branżowe

Polecane porady


Zobacz więcej tematów o remontach